Przejdź do treści
APARTAMENTY

TOP NAROŻNY

Apartament 2-pokojowy przeznaczony dla 6 osób z możliwością dostawki łóżeczka dziecięcego. Apartament  składa się z  przestronnego salonu podzielonego na 3 strefy: strefę rekreacyjną: wyposażonego w dużą rogówkę, stolik okolicznościowy, szafkę RTV i TV. Strefę sypialną: dwa wygodne łóżka 90 cm. Strefa kuchenna: W pełni wyposażona kuchnia w zabudowie (lodówka, 4 palnikowa płyta indukcyjna, zmywarka, okap, zlewozmywak z ociekaczem, czajnik elektryczny), stół z 4 wygodnymi krzesłami. Otwarty przedpokój z lustrem i miejscem na powieszenie kurtek, z osobnym wejściem do łazienki i zamykanej sypialni. Sypialnia wyposażona w komfortowe łóżko małżeńskie, dwudrzwiową zabudowaną szafę wnękową.
Łazienka wyposażona jest w prysznic, komplet szafek w zabudowie z lustrem oraz umywalką nad blatową.
Apartamenty są nowe, oddane do użytkowania VII 2016r. Z klimatycznymi skosami, w kolorystyce biało siwej, wysoki standard.
Na oknach modne rolety przyciemniające, odbijające promienie słoneczne.

Do każdego apartamentu jest możliwość dostawki łóżka dziecięcego oraz dostarczenia asortymentu dla małych dzieci i niemowląt tj.: przewijaka, nocnika, specjalnego kosza na pieluszki.

Możliwość wykupienia śniadań lub całodziennego wyżywienia w jedynym barze na osiedlu prowadzonym przez uczestniczkę programu MasterChef - Ludwikę Dąbrowską!!
Specjalna zniżka dla osób korzystających z naszej bazy noclegowej.
Szczegóły nocowanienawydmie.pl zakładka POSIŁKI

INFORMACJE O APARTAMENCIE:

TYP OBIEKTU: APARTAMENT
ILOŚĆ MIEJSC: 4-6 + 1 dostawka
POWIERZCHNIA (M2): 62m2
LICZBA POKOI: 1 + duży pokój z 3 strefami
PIĘTRO: IV piętro - klimatyczne skosy (jest nowoczesna winda)
DOSTĘPNOŚĆ: CAŁOROCZNIE

Apartament posiada pakiet TV oraz Internet- Wi-fi.


Wróć do spisu treści